תקנון האתר

תקנון

תקנון שימוש באתר U – ספרות שנוגעת בע"מ הוצאה לאור, www.usafrut.com (להלן "האתר") חברה מספר מספר 516387487. קראו תנאים אלה (להלן "התנאים") בעיון.

התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם הוא מתייחס לשני המינים.

דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ואת תנאי השימוש של האתר והסכים להם.

ביצוע הזמנה באתר:

התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיסי אשראי ופייפל בלבד. לא ניתן לרכוש באתר באמצעות המחאות, תווי קנייה, תלושי שי, קופונים או כל אמצעי אחר שאינו כמצוין מעלה.

בסיום תהליך ביצוע ההזמנה באתר, יישלח למזמין דואר אלקטרוני המאשר את ביצוע העסקה. מימוש העסקה מותנה באישור חברת האשראי. רק אישור ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהיה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

המבצעים וההנחות המופיעים באתר תקפים לרכישה באתר בלבד ובהתאם למפורט באתר בלבד.

מדיניות משלוחים, תנאי אספקה ודמי משלוח:

הזמנות יישלחו ללקוח באמצעות שליח עד הבית. 

מועד האספקה הינו 5 ימי עסקים.

יום ביצוע ההזמנה אינו נחשב במניין הימים. 

זמני משלוח כוללים ימי עבודה בלבד (א'-ה') ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג, חגים, מועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

עלות המשלוח היא 30 ש"ח. 

בהזמנות בסך 145 ₪ ומעלה – משלוח עד הבית חינם.

מינימום ההזמנה לזכאות במשלוח חינם בסך 145 ₪, אינו כולל כרטיסים לכנסים, לארועים ומוצרים נילווים הנפתחים באתר כגון קפוצ׳ונים, כוסות, סימניות וכו…

בעת ביצוע ההזמנה תתווסף למוצרים עלות משלוח בהתאם לבחירת הלקוח במועד ההזמנה. המשלוחים באתר מתבצעים לכתובות בישראל בלבד. לא יתבצעו משלוחים לחו"ל אלא בתיאום פרטני לאחר שליחת הודעה ישירה.

ההוצאה אינה נושאת בכל אחריות לעיכובים בקבלת המוצר שייגרמו על ידי חברת השליחויות.

היה והמשלוח אבד בתהליך השליחות, ייאסף משלוח נוסף תוך שבעה ימי עסקים מתום הבדיקה מול חברת השליחויות והסכמה כי המוצר אבד. המוצר יישלח בתנאי המשלוח המקוריים שסוכמו ובהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת. אם בזמן ביצוע ההזמנה החוזרת יתברר כי המוצר אזל מהמלאי וכי לא ניתן לספקו, תישלח ללקוח הודעה על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

ביטול עסקה:

 ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע״א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ״א 1981

ביטול עסקה יתבצע דרך האתר בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם.

הודעה על ביטול העסקה תימסר לחברה בדואר אלקטרוני:usafrut@gmail.com 

במקרה של ביטול עסקה עקב פגם במוצר או אי-התאמה בין המוצר שסופק ובין המוצר שהוזמן או עקב אי-שליחת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר לחברה על חשבונה.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים לעיל, כספו של הלקוח יוחזר לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, בניכוי דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% מסכום העסקה או 100 ₪ לפי הנמוך מבין השניים. המוצר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח.

ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר לחברה באריזתו המקורית.

החברה זכאית לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.

תנאים כלליים:

החברה לא תישא באחריות לכל פעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי גולשים בלתי חוקיים באתר, במהלך המכירות בו או בגין כל גורם שאינו בשליטתה המלאה.

החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר. עם זאת, האתר פועל ברשת האינטרנט (וברשתות תקשורת אחרות על פי ההתפתחויות הטכנולוגיות מעת לעת) ומטבעו תלוי בגורמים שונים כגון: ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להתקלקל, לא לתפקד, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. ספרות שנוגעת הוצאה לאור אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי ספרות שנוגעת הוצאה לאור, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת אצל ספרות שנוגעת הוצאה לאור או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, וספרות שנוגעת הוצאה לאור לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עוגמת נפש וכיו"ב שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.

ההוצאה לאור אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד ולעיתים ייתכנו טעויות צילום, הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.

העלת תכני גולשים לאתר:

אין לפרסם תכנים בעלי אופן מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, פוגעים בפרטיות, פוגעים ברשות הציבור, וכן תכנים אשר יש בהם הפרה כלשהי של החוק.

החברה רשאית למנוע פרסום תכנים אשר מפירים את התנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר, ו/או בצד שלישי כלשהו וכן החברה ראשית למחוק תכנים אלו בכל עת.

אבטחת מידע ופרטיות:

החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, במיומנות ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע שהעביר הלקוח. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר אלא לצורכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

סליקת כרטיסי אשראי נעשית באמצעות חברת סליקה חיצונית אשר עומדת בתקן העולמי DSS-PCI, ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברה זו. הוצאת יו ספרות שנוגעת לא שומרת פרטים מזהים על אופן הסליקה, מספר כרטיס האשראי וכו'. פרטים אלו נשמרים בחברת הסליקה.
ההוצאה לאור מתחייבת לא להעביר את פרטי הלקוחות לצד ג'.

ההוצאה לאור מתנערת מכל אחריות לסליקה ולאבטחת הסליקה.

החיובים הינם לפי תנאי השימוש של חברת הסליקה.

במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, או אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אם גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, בדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם תהיינה תקלות במחשוב ו/או במערכות הטלפון ו/או בכל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

קניין רוחני

סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות תכני האתר, וכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר הינם בבעלות יו ספרות שנוגעת. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו ללא קבלת אישור בכתב מהמוציאה לאור.

זכויות שיפוט

סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה אך ורק לבית הדין בתל אביב. על תנאי השימוש חלים הדינים של מדינת ישראל.

***********

הגולשים מצהירים ומתחייבים שהם מודעים לתקנות האתר ומסכימים להוראותיו ולא תהיה לו או לה או למישהו מטעמם כל טענה או תביעה במישרין או בעקיפין כנגד בעלי האתר.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באמצעות הדואר האלקטרוני: usafrut@gmail.com 

התחברות

היי עוד לא נרשמת?

שליחת כתב־יד

צור קשר

עזרה

איפוס סיסמה

דילוג לתוכן